czwartek, 23 maja 2019
Chcemy znać kandydatów do Sądu Najwyższego !!!! PDF Drukuj Email
piątek, 27 lipca 2018 22:30
A gdzie są  dane personalne kandydatów do SN, ich orzecznictwo, w jakich sądach pracowali, czy były na nich skargi, czy mieli uchylane wyroki w sądach krajowych i ETS w Strasburgu.
 
Dlaczego dane te nie są publikowane na stronie Krajowej Rady Sądownictwa !!! Zwracam się do KRS o jak najszybsze ich ujawnienie, tak aby można wpisywać ewentualne zastrzeżenia. Już same kandydatury sędziów Sądów Rejonowych czy prokuratorów muszą budzić wątpliwości.
 
 
 
WIADOMOSCI.ONET.PL
 
Krajowa Rada Sądownicza poinformowała, że do dziś wpłynęły 133 kandydatury na sędziów Sądu Najwyższego. Spośród nich aż 61 osób zgłosiło się do nowo powstałej Izby Dyscyplinarnej SN.

 

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure