sobota, 16 grudnia 2017
Apelujemy by Organizacje społeczne takie jak Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu mogły brać czynny udział w reformach sądownictwa. PDF Drukuj Email
czwartek, 20 lipca 2017 16:27

Paweł Kukiz: To nie jest reforma, to jest zmiana partyjna.Nie ma tu wymiaru społecznego,a my chcemy przywrócić sądy obywatelom!! Jeśli Kukiz 15 zostanie poproszony o udział   w reformie sądownictwa, to Kukiz 15 poprosi Prezydenta RP by wspólnie  z takimi organizacjami jak: Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu, Lex, Wydziałami Prawa Uniwersytetów i innych stowarzyszeń, pomogły wskazać kandydatów na sędziów KRS.

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu założone przez Jerzego Jachnika  a obecnie pod moimi skromnymi sterami, może doczeka się udziału w reformie sądownictwa. Zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje pozarządowe zajmujące się obroną praw człowieka i osobami poszkodowanymi przez Instytucje Publiczne. Paweł Kukiz powiedział,że obecna reforma to żadna reforma tylko zamiana partyjna.Oglądnijcie koniecznie Pawła,który mówi,że w prawdziwej reformie wymiaru sądownictwa musi zostać dopuszczony głos obywateli!

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure