sobota, 19 października 2019
WAŻNE; 28.03.2012 r. godz. 9 - PIKIETA Sądu Najwyższego. Każdy pokrzywdzony winien na niej być PDF Drukuj Email
wtorek, 28 lutego 2012 21:14

 TO NASZA JEDYNA SZANSA. Jeśli będziecie siedzieć przy komputerach zamiast być z nami RAZEM - zapomnijcie o zmianach


alt

PIKIETA Sądu Najwyższego. Każdy pokrzywdzony i każdy obywatel polski winien na niej być. 

 

SPRZECIW

 

W SPRAWIE SANKCJONOWANIA W POLSCE PROKURATUR I SĄDÓW STALINOWSKICH 

 

 

 ZWRACAMY SIĘ O CZYNNE POPARCIE DO:

 

1. WSZYSTKICH, KTÓRZY PROTESTOWALI PRZECIWKO ACTA

 

2. STOWARZYSZEŃ I FUNDACJI WALCZĄCYCH Z BEZPRAWIEM SĄDÓW I PROKURATUR

 

3. KONTESTACJI

 

4. UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH, KTÓRE W SWOICH PROGRAMACH CHCĄ RZECZYWIŚCIE, A NIE POLITYCZNIE PRZESTRZEGAĆ PRAW OBYWATELI DO SPRAWIEDLIWEGO POSTĘPOWANIA PROKURATORSKIEGO I SĄDOWEGO.

 

Umieszczajcie tę informację na swoich stronach internetowych, portalach i tablicach portali społecznościowych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

W tym dniu dojdzie do podjęcia ważnej   uchwały 7 - osobowego składu Sądu Najwyższego - z mocą rozporządzenia  -  dotyczącej udzielenia odpowiedzi, czy posiedzenia sądów w Polsce będą jawne czy tajne.
Wszystko zmierza do tego, że Sąd Najwyższy zgodnie z projektem nowego Kodeksu Postępowania Karnego przewiduje tajność posiedzeń - łamiąc tym samym art. 45 Konstytucji RP a także Europejską Konwencję Praw Człowieka - tj. prawo obywatela do jawnego rozpoznania jego sprawy. 

 

Sprawa jest nadzwyczaj ważna. Dotyczy nas wszystkich. Jeśli się nie zorganizujemy to zostaniemy sami na sali rozpraw. Zaś posiedzenie zamiast roprawy to kolejny sztuczny twór i kombinacja z polskim prawem.

 

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu zgłosi organizację zgromadzenia.

 

UWAGA:  Osoby z Bielska, Katowic i okolic które chcą brać udział w proteście proszone są o kontakt. Istnieje możliwość wyjazdu zbiorowego autobusem - w zależności od ilości chętnych.


Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure