środa, 21 sierpnia 2019
Meandry polskich muszkieterów sprawiedliwości – sędziów RP PDF Drukuj Email
czwartek, 19 stycznia 2012 09:04

Na wstępie przytoczymy art. 32 Konstytucji RP: Wszyscy są równi wobec prawa i mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne" – tj także sędziów RP. Zaś  art. 7 mówi iż: RP urzeczywistnia zasady sprawiedliwości społecznej. 

Pytamy więc czy zgłupiała Konstytucja czy sędziowie RP. Jaka jest więc ta równość prosimy przeczytać i ocenić.?  Otóż :

1. Były v-ce Prezydent Szczecina za 3 miesiące aresztu otrzymuje od sądu w Szczecinie 90 000 zł odszkodowania – kliknij.

2. Pan Janusz G. za niesłuszne aresztowanie przez 4 miesiące otrzymuje w sądzie w Poznaniu - odszkodowanie 17.000 zł. !

3. Pan Tomasz P. z Chorzowa za roczny pobyt w internowaniu otrzymuje 17.000 zł. przyznane przez sąd w Katowicach.

4. Pani sędzia za 5 miesięcy aresztu dostaje odszkodowanie 1 mln. zł.

5. Pan Adam Michnik ma zasądzone 10.000 zł. za pomówienie go przez p. Wierzejskiego, iż był członkiem PZPR - tak zasądził sąd w Warszawie.

6. Czterech sędziów z Bielska otrzymuje po 50 .000 zł. za zniesławienie ich przez prokuraturę w Bielsku

6.. R. C. za niczym nie potwierdzone wyjątkowo drańskie pomówienie o treści: iż p. K. M. miała sporządzać anonimy do urzędów i donosy na nią do służby bezpieczeństwa, zmieniać życiorys ojca celem osiągnięcia korzyści majątkowych, znęcać się nad babką, katować ją i wyłudzać od niej dom, nie spłacić długu w wysokości 50 000 zł. - wobec teściowej Rozalii C., robić przekręty ( kradzież odszkodowania), które były także udziałem ojca K. M. ,fałszować dokumenty, pełnić funkcję sekretarza PZPR i organizować zebrania partyjne - wspaniałomyślny SSR Marcin Świtalski z Sądu Rejonowego w Bielsku – Białej umorzył postępowanie ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu popełnionego przez Rozalię C.

7. Niedawno doniesiono, iż oskarżony o kradzież złomu w kwocie 1 zł. został obciążony przez Sąd w Krakowie kwotą 6 000 zł. a krakowski sąd potrzebował na to aż 3 lata!!! - kliknij.

 

Jaki z tego morał? Głupota muszkieterów sprawiedliwości nie zna granic.

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure