piątek, 23 marca 2018
Krzysztof Olewnik mógł żyć. W Sopocie doszło do szarpaniny pomiędzy W. Olewnikiem a prokuratorem PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:17

Kolejny skandal w sprawie K. Olewnika. Tym razem Prokurator krajowy Staszak opowiada w telewizji kolejne bajki. Utajnione dokument w sprawie zabójstwa. Czy to żart. Zobacz bajdurzenie Prokuratora Krajowego - kliknij. Chwali się, że zabójcy siedzą zaś rodzina żąda ukarania zleceniodawców. Czy prok. Staszak tej istotnej różnicy nie rozumie? Oceńcie sami wyjątkową zdolność prokuratury do zamiatania sprawy pod perski dywan. Jeśli chcecie zobaczyć historię zmagań rodziny Olewników polecamy stronę   www.olewnikfundacja.pl.

 
Znikające dokumenty - tym razem w krakowskim sądzie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:14

Pokazany program Superwizjera w dniu 29.08.2008 r. ( ZOBACZ-kliknij)kolejny raz dowodzi, iż codzienną praktyką sądową jest ukrywanie prawdy i wydawanie wyroków według prawa sądowego nie ustawowego. Jeszcze gorzej jest w prokuraturach. Tam podrabia się i kradnie co się da i co  pomagać może w stworzeniu fikcyjnego oskarżenia.

Więcej…
 
Spotkanie Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Katowicach 23.10.2008.godz. 17 PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:12

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu z siedzibą w Bielsku - Białej po raz kolejny organizuje spotkanie z naszymi symatykami w Katowicach, ul. Sowińsskiego 5a w klubie Rezonas w dniu 23.10.2008 r. o godz. 17. Organizatorem spotkania jest Krzysztof Musialski pełnomocnik Stowarzyszenia na rejon Katowic.

Więcej…
 
ING Bank Ślaski na czele czarnej list Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:09

Gazeta Bankowa obublikowała czarną listę banków, które stosują niedozwolone praktyki i wykorzystują je wobec klienta. Na jej czele jest ING Bank Śląski. Przekazujemy Państwu  artykuł Pawła Pietkuna w Gazecie bankowej pt. GRZECHY BANKÓW:

GRZECHY BANKÓW Paweł Pietkun „Gazeta Bankowa”

Bank naruszający interesy klientów powinien się liczyć z możliwością ich ucieczki do konkurencji. Tymczasem według UOKiK banki wykorzystują - wbrew klientom - swoją pozycję.

Więcej…
 
Polityczne zlecenie dla prokuratury - tym razem na dziennikarza - czy zasłużyli na podwyżki PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:08

Kolejna nagonka Prokuratury.  Wykonując zlecenie polityczne,  za program o WSI ( ZOBACZ),  dokonano odwetu na Anicie Gargas, wydawcy programu "Misja Specjalna". W programie audiowizualnym pokazano kolejne absurdy w Prokuraturach i Sądach RP - OGLĄNIJ

 
Fantazja czy brak wiedzy o częściach garderoby Sądu Okręgowego Wydz. Pracy w Bielsku - Białej PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:05

Dla Wysokiego Sądu Pracy w Bielsku - Białej i to Sądu okręgowego legalnie działające stowarzyszenie, którego statut oraz wypis z KRS posiada Sąd w aktach, stroje organizacyjne Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku- Białej, to grupa osób w czerwonych podkoszulkach z żółtymi napisami.  Dla Wysokiego Sądu podkoszulka to to samo co kamizelka nałożona na ubranie, która jest strojem organizacji i z podkoszulką nic wspólnego nie ma.  To tak jakby  sukienkę nazwać spodniami.

Więcej…
 
Jak pracują i ucztują samorządowcy polskich miast PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:04
Bielskie władze gościły samorządowców z RP. Jak ciężko pracowali możesz oglądnąć- kliknij
 
Głupota sądowa we Wrocławiu - Pan. M. Światowski pełnomocnikiem Stowarzyszenia we Wrocławiu - Lichwa w RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:02

OGLĄDNIJ PROGRAM - kliknij.Były biznesmen z Wrocławia został wykończony przez wrocławski sąd. Orzekł on, że umowa pomiędzy dostawcą i odbiorcą, która nie zawiera klauzuli bezpieczeństwa zeszytów szkolnych, z których korzystają nasze dzieci  musi być wykonana. Zaś odbiorca wadliwych zeszytów wninien zapłacić za towar kwotę 26 000 zł.  Z kwoty  26.000 zł. w państwie prawa dług osiagnął prawie 300.000.zł. a polski komornik sądowy zlicytował TIR-a Mercedes - p. Światowskiego za 500 zł.

Więcej…
 
Przedstawiamy efekty protestu stowarzyszeń w Warszawie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:00

W dniu 26.09.2008 r. doszło do protestu Stowarzyszeń przed Ministerstwem Sprawiedliwości ( posłuchaj). oraz Urzędem Rady Ministrów. Minister Sprawiedliwości i Premier RP jak nas poinformowano udali sie na urlop. Kiedy są protesty nasi " uwielbiani politycy odpoczywają."    Niemniej jednak doszło do następujących ustaleń: Po 95 dniach protestu pod Sądem Okręgowym w Szczecinie, protestujący na czas rozmów zawiesili protest a przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości podjęli rozmowy z protestującymi,

Więcej…
 
No i co p. SSR Jarząbek - Słobodzian i prok. Jacku Filipek - co powiecie teraz mieszkańcom Bielska- Białej? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 08:58

W dniu 1.08.2008 r. opisaliśmy jak to nasi super stróże prawa SSR Jarząbek Słobodzian i super umarzacz spraw prok. Jacek Filipek (dotyczacych osób pod ochroną prokuratury), umorzyli sprawę o nienależnym pobraniu przez Przewodniczącego RM W. Hendzlika parestet tysięcy złotych. Na postanowienie to nasze Stowarzyszenie złożyło zażalenie, które SSR Jarząbek - Słobodzian osobiście rozpoznała jako nie uprawnione.   Teraz okazuje się, że jak sprawę skontrolowała Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach to suchej nitki nie pozostawiła na włodarzach Bielska pisząć: Pieniędzmi z budżetu miasta szastano na wszystkie strony.

Więcej…
 
Pani Prokurator Małgorzato Bednarek - czy Pani nie wstyd? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 08:50

Dnia 21.09.2008 r. ukazał sie w Naszym Dzienniku wywiad z b. Prokurator Okręgową M. Bednarek ( nominowaną przez Z. Ziobro), a obecnie Prok. Prok. Apelacyjnej w Katowicach oraz rzecznikiem Niezależnego Stowarzyszenia Prokuratorów " Ad Vocem".  W udzielonym wywiadzie Pani prok. M. Bednarek użala się na uwikłanie prokuratury min. Z. Ćwiąkalskiego w lokalne  układy. Polegać one mają - cytuję:

Więcej…
 
Przygnębiająca rzeczywistość na sali rozpraw sądu RP PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 20:48
Prof. Wolniewicz ofiarą kradzieży. Odmawia współpracy z Sądem RP - Przeczytaj
 
Kolejne prokuratorsko - sądowe absurdy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 20:47
Sprawiedliwość czy odwet. Oglądnij nagranie   Polecamy także czarną listę prokuratorów ze Śląska - ZOBACZ oraz skargę na Prokuraturę Apelacyjną.  Przeczytaj  , która nadal pozostaje bez odpowiedzi.
 
Pozorowane śledztwo. Niestrudzona walka o prawdę rodziny Olewników PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 20:47

Rodzina w pełnym składzie wraz z pełnomocnikiem opowiada o trudnościach w śledztwie oraz o  prawdziwych przyczynach śmierci Krzysztofa Olewnika - POSŁUCHAJ

 
Prokuratura RP - twowarzystwo wzajemnej adoracji - czy dać im podwyżki? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 20:35
Tym razem przypominamy program E. Jaworowicz. ZOBACZ i OCEŃ
 
Jak chojny BGŻ SA miliony spółce Niemczyka dawał PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 20:28

Jan Niemczyk w dniu 15.03.2000r . składał zeznanie w UKS gdzie zeznał że ma 430 zł. renty ( a to kawał jasiu jest rencistą z II grupą z tytułu wypadku przy parcy uzyskanej w 1979 r. ) oraz posiada dochód 4000 zł/ miesiąc., po czym z takim "wielkim" dochodem Bank BGŻ daje mu w dniu 10.02. 2000 r. aż . 5 000 000 zł kredytu. Pytam, czy to kawał? Nie. Jasiu za odpowiednią prowizję dostawał ile milionów chciał. Dostał przecież nagrodę agrobiznesmena roku. A czy wiecie jakie były dochody bilansowe w Jan & Berg ? Niemczyk pewno zapomniał.

Więcej…
 
Jak w Bielsku kręci się procesem karnym - sądowa zamrażarka pod nadzorem Ministerstwa PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:43

Synowa i gł. księgowa Niemczyka w sp. z o.o. Jan & Berg - Agatka P. przyznała się do wszystkich zarzucanych jej przestępstw oszustwa i poddała się dobrowolnie karze już w dniu 8.07.2005 r. Zapadł wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności, obowiązek naprawienia szkody Huty Ujście w kwocie ok. 566 986 zł. oraz grzywna 20.000 zł. Prokuratura uznała wyrok za słuszny i dalszy współudział w przestępstwie 13.000 000 zł. darowała p. Agacie.

Więcej…
 
Bank Śląski pomagał tworzyć firmy słupy - zobacz też jak z pomocą banku wyłudzić 15 000 000 dol. USA PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:39

Nasz filmowy cykl rozpoczęliśmy od nagrania jak się fałszuje dokumenty w prokuraturze i Banku Ślaskim. Tym razem pokazujemy państwu kolejny przypadek w formie nagrania video, który dowodzi, iż Bank Śląski w sposób seryjny tworzył fałszowane umowy rachunku bankowego oraz same rachunki na potrzeby różnej maści mafii. Jest jednak w sposób ciągły pod ochroną Prokuratur ślaskich. One zawsze odmawiają śledztwa. Oglądnij - kliknij

 
Prokuratorzy szykują sie do protestu PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:37

Co z polskimi organami ścigania i polskim wymiarem sprawiedliwości. Prokuratorzy to niestety grupa zawodowa, która do tej pory od 1990 r. działa jak zbrojne ramię każdej parti ( obecny przykład Z./ Ziobro - choć najpierw sam upolitycznił prokuraturę). Ta zabawa pomiedzy min. Ćwiąkalskim a b. ministrem Ziobro jest kompromitująca i pokazuje poziom polskiej prokuratury.

Więcej…
 
Dane i adresy koorynatorów wyznaczonych do współpracy z RPO PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:21

Przekazujemy wszystkim stowarzyszeniom, iż adresy koorynatorów zespołów do spraw kontaktów z RPO uzyskasz - klikając

1. Zapraszamy  w dniu 23 .09.2008 r.  o godz. 11  do pikiety Sądów i Prokuratur mających siedzibę w Katowicach,  Spotykamy się o godz. 11 , Katowice ul. Andrzeja 16/18 

Więcej…
 
Prywatyzacyjny przekręt Fabryki maluchów PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:20

Fabryka samochodów małolitrażowych w Bielsku - Bialej to jedyny chyba polski zakład którego pracownicy nie dostali gwaranowanych ustawą udziałów.PRZECZYTAJ

 
Bezprawie w ETS w Strasburgu PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:18
Nie tylko w RP mamy do czynienia z bezprawiem. Dotyczy on także ETS. Przeczytaj
 
Koniec z przywracaniem do pracy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:15
Nowy projekt przewiduje wyższe odszkodowania ale i pozwoli na nie przywracanie do pracy zwolnionego pracownika. PRZECZYTAJ
 
Petycja w sprawie immunitetów PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:14

Na stronie Afer Prawa ukazała się petycja do Marszałka Sejmu B. Komorowskiego w sprawie imunitetów sędziowskich i prokuratorskich. ZOBACZ.  Do samej inicjatywy gotowi jesteśmy sie przyłączyć. Jednak nadal twierdzimy, że sędzia i prokurator postępujący wbrew treści ustaw popełnia przestępstwo na gorącym uczynku. Zatem immunitet zgodnie z prawem polskim w takim przypadku nie chroni ani sędziego ani prokuratora. To tylko widzimisię władców bezprawnie rozszerzający zakres działania immunitetu.

Więcej…
 
Prokuratura RP kolejny raz oszukuje rodzinę Olewników PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:12

W śldzedztwi prowadzonym przez prokuraturę z Gdańska, ta niewiele zrobiła.  Wł. Olewnik powiedział:  "Jestem oszukany i skrzywdzony. I wiem że już nic nie zdziałam"Przez trzy miesiące p. Olewnik nie odzywał się do nikogo, bo minister sprawiedliwości prosił go o to.  W piątek dowiedział się , że są akta operacyjne w sprawie porawnia syna Krzysztofa, ale nic nie odtajniono - pomimo że takie miał obietnice. No cóż kolejny obywatel RP choć po wielkiej tragedii postanowił zaufać prokuraturze RP. I stało się to co dzieje się zawsze.

Więcej…
 
Prokuratorska wendeta i bankowe fałszerstwa tym razem dowody na wideo PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:04

Przedstawiamy nagrane na wideo fałszowane dokumenty z akt sprawy VII Ka 1307/06 S) w Bielsku - Białej ( przemilczane w uzasadnieniu wyroku uniewinniającego), w której przez 8 lat oskarżano J. Jachnika. Zaś po prawomocnym uniewinnieniu na polecenie b. Prokurator Okręgowej w Bielsku - Białej M. Bednarek, kasację z ramienia prokuratury złożyła prok. M. Borkowska, która nigdy przez 8 lat tej sprawy nie prowadziła i umarzała wielomilionowe przestępstwa Jana Niemczyk.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 następna > ostatnia >>

Strona 142 z 148


stat4u