środa, 23 maja 2018
Co o polskich sądach myślą obywatele RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:35
Dnia 4.11.2008 r. Ekspres Reporterów podał kolejna prawdę o polskich Sądach.  ZOBACZ.
 
Korupcja w gdańskim wymiarze sprawiedliwości PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:33

CBA zatrzymało gangstera i jego adwokatów w sprawie korupcji w gdańskim wymiarze sprawiedliwości. Pytamy kiedy CBA zabierze się za Śląsk i bielskich sędziów z III Wydziału Karnego SR w Bielsku - Białej?

 
Ludzie co wy robicie - 60 tomów akt zamiast 10 - oskarżała prokuraturę Danuta Olewnik PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:32

Rodzina p. Olewników kolejny raz przed Komosją Sprawiedliwości. Danuta Olewnik wzywała prokuraturę do działania a nie tworzenia niepotrzebnych akt. Zaś p. Olewnik oświadczył: Pan Prokurator Krajowy Staszak - kłamie - apel o praworządność Włodzimierza Olewnika  

Polecamy także 7 lat tuszowania prawdy o śmierci K. Olewnika.  - kliknij

Zleceniodawca to osoba wysoko postawiona. - kliknij

 
Pracownik Fiata po ciężkim wypadku nadal bez sądowej decyzji PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:30

Stowarzyszenie kolejny raz złożyło wniosek o wstąpienie do postępowania. w sprawie Dorzak kontra FIAT. ( KLIKNIJ).   Za pierwszym razem SSO Wizner po "szczegółowym" badaniu statutu wydała postanowienie o nie dopuszczeniu Stowarzyszenia do sprawy po stronie powoda. W dniu wczorajszym sprawę miał rozpoznawać inny skład co wprost wynikało z wokandy. Jednak kiedy kolejny raz pojawiło się Stowarzyszenie natychmiast sprawę znowu w swoje ręce wzięła Pani Przewodnicząca Wizner.

Więcej…
 
Inwalidzi i renciści, którym odebrano renty stałe, rzemieślnicy proszeni o kontakt PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:28

Prosimy o pilny  kontakt: 

1. rencistów, którym ZUS odebrał renty stałe 

2. rzemieślników prowadzących 1 - osobowe  firmy, którzy od 1.10.2008 r. muszą płacić pełny ZUS i mają kłopoty z refundacją przez PFRON

 
Kolejny przykład bezprawia prokuratury - sprawa prof. Geremka PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:25

Ujawniono informacje, iż prokuratura naciskała na zmianę zeznań  uczestnika wypadku, w którym zginął prof. Geremek - Przeczytaj - Kliknij.  To właśnie ta "ciężka praca" prokuratury, o której na tym forum pisze prokurator "pepe".

 
Część III sędziego mohikanina PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:23

 Część III sedziego mohikanina - kliknij.     oraz komentarz sędzi B. Piwnik - kliknij.

 
Kolejny numer prokuratury - dajcie człowieka a my go załatwimy PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:21

Skarb Państwa zapłaci za głupotę prokuratury - przeczytaj.   Skarb Państwa to my. A kto to oni? - Prokuratorzy - Czy zapłacą? Nie. Oni mają statystyczny numerek. To polska prokurtatura.

 
Stowarzyszenie zawiadamiało prokuraturę a ta milczała PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:19

Pisaliśmy jak super prokurator Jacek Filipek umarzał sprawę a super sędzia Jarząbek -Slobodzian z III Wydzaiłu karnego SR w Bielsku - Białej przyznała mu rację. To my podnosiliśmy sprawę umowy  o pracę na czas określony 10 lat przew. RM Bielsko - Biała - która nawet dla głuchego i niewidomego była fikcją,  to my kwestionowalismy jego fantastycznie wysokie wynagrodzenie, to także my kwestionowalismy przydział mieszkania dla sędziego aferzysty J. Grabowskiego.  Byliśmy ponoć nawiedzeni. A co dzisiaj - przeczytaj i zobacz. 

Więcej…
 
Sędzia Lewiński - ostatni mohikanin Sądów RP - Prawda o polskiej prokuraturze i sądach - kolejna zemsta - przekażcie ten link na wszystkie możliwe strony PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:17

W dniu 29.10.2008 r. program reporterów UWAGI pokazał nagą prawdę o polskich sądach i prokuraturze wojskowej - kliknij ZOBACZ - WARTO.  Jak klikniesz drugi raz zobaczysz część II   W dniu 30.10.2008 r. ciąg dalszy.  Fragment możesz zobaczyć także u nas dzisiaj .   Zaś w dniu 4.11.2004 r. w Ekspresie Reporterów  ok. godz. 21,30 kolejna prawda o polskich wyrokach, którymi tak zachwyca się bielski oszust  jan jurek - Jan Niemczyk i  śląscy prokuratorzy.

 
Kolejne układy w ślaskiej temidzie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:13
Polecamy atykuł w sprawach z Tychów, Katowic - kliknij
 
Koniec z nieskończenie długimi aresztami? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:12
Sejm poprawił prawo zaostrzając kontrolę oraz zwiększył uprawnienia zatrzymanego. PRZECZYTAJ - KLIKNIJ
 
PZPN kolejnym przykładem polityczno - stalinowskiej dyspozycyjności Prokuratury RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:10

Oświadczamy że nie popieramy Zarządu PZPN. Ale działania Ministra Sportu, którego konflikt jak podają media dotyczy  znaczących wpływów z transmisji meczów piłkarskich oraz reklam nakazuje  nam inaczej popatrzeć na zaangażowanie prokuratury w stawianiu zarzutów prokuratorskich, na kilka godzin przed wyborami osobom zamierzającym kandydować. To kolejny klasyczny już od okrągłego stołu przykład zaangażowania prokuratury w niecne czyny polityczne.

Więcej…
 
Jak sędziowie Sądu Apelacyjnego w Katowicach fałszują protokół z rozprawy PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:07

Sprawa dotyczy rozprawy z dnia 10.10.2008 r. o wznowienie postępowania. Sędziowie prowadzący to: SSA . Ewa Jastrzebska - przewodnicząca, SA Lucyna Świderska - Pilis, SA Joanna Kurpierz. 

W protokole brak jest  wniosku powoda J. Jachnik o dosłowne protokolowanie rozprawy, po czym sąd protokołuje co chce, zmieniając treści istotnych wyjaśnień. Prawdziwa treść to:

Więcej…
 
Koniec ryczałtów dla małych firm - tak wyglada poparcie dla przeciębiorczości PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:07

Najpierw ZUS w wyniku orzeczenia super sądu w Warszawie, zniszczył jedoosobowe firmy karząc im placic za zawieszenie działalnosci wstecz 10 lat po 20 - 90 tys. zł. Poźniej  Lewiatan w wyniku nacisków wymusił pełne ozusowanie dla jednoosobowych firm - 800 zł/ miesiąc. Miał je refundować w części REFRON, który nie refunduje. Teraz kolejny zamach na małe firmy - uciekajcie z tego kraju - tu politycy,  to chorzy ludzie - posłuchaj

 
Wielki sukces katowickiej prokuratury - byle tak dalej - ha ha ha !!!!!! PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:05

Prokuratura chce zamknąć ucznia za poprawienie błędu sekretarki. Zarzut: podrobienie dokumentu - przeczytaj kliknij.  Kiedy szanowna prokuratura zamknie dyrektorów Banku Śląskiego i prokuratorów fałszerzy akt. Zobacz dowody video: Część I   oraz część II.   Czy tak wygląda prokuratorskie prawo ?

 
W Katowicach rozpoczął się proces mafii paliwowej. Stowarzyszenie zgłosiło udział w sprawie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:01

W dniu wczorajszymn rozpoczął sie proces mafii paliwowej w Katowicach, największego przekrętu RP. Stowarzyszenie zgłosiło swój udział zgodnie z treścią art. 90 k.p.k. i zostało do sprawy dopuszczone. W sprawie tej należy pochwalić SSO Gwidona Jaworskiego, iż pomimo fatalnych warunków - mała sala - dużo stacji telewizyjnych i dziennikarzy, prowadził sprawę w sposób rzeczowy i sprawny. Objaśniał i uzasadniał bardzo rzeczowo treść wydawanych postanowień.

Więcej…
 
Nasi mędrcy- bielscy adwokaci nie znają własnej ustawy - prawo o adwokaturze PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:56

Wracamy jeszcze do białoruskiego zachowania sadu adwokackiego w sprawie K. Malec. Pojawiły się zarzuty w państwa komentarzach, iż wprowadzamu Was w błąd. To nieprawda.. To bielskie " papugi" nie znają własnej ustawy, a co najgorsze nie zna jej ani rzecznik odpowiedzialnosci dyscyplinarnej ani 3 osobowy skład sądu dyscyplinarnego. Wg ustawy prawo o adwokaturze - z 1982 r. - stan prawny - tekst jednolity z dnia 20.06.2007 r. rozprawy przed sądem dyscyplinarnym są jawne, a ich utajnienie wymaga warunków szczególnych, które w sprawie nie zachodziły.

Więcej…
 
Głęboka skleroza z-cy Prokuratora Okręgowego w Bielsku - Białej - M. Borkowskiej PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:54

Ze zdumieniem przeczytaliśmy w lojalnej władzy tygodniku bielskim  " Kronice" z dnia 16.10.2008 r., iż po kontroli Regionalnej Izby Rozrachunkowej - kliknij - przeczytasz raport RIO - w sprawie b. Przewodniczącego RM Bielsko - Biała W. Handzlika  sprawę dopiero teraz zbada prokurator!!! Otóż prok. M. Borkowska, jak zwykle zapomiała, iż zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożyło nasze stowarzyszenie   już 8.01.2008 r.  na ręce nowo mianowanej Prokurator Apelacyjnej  w Katowicach -   Iwony Palki oraz do KW Policji w Katowicach, na podstawie publikacji SUPER -NOWA.

Więcej…
 
Draństwo Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Bielsku - Białej - Żałosne postępowanie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:51

W dniu 7.10.2008 r. informowaliśmy państwa o perypetiach Krystyny Malec, pomówionej zupełnie bez zasadnie przez adw. Wronę.  - kliknij. Dnia 14.10 2008 r. Sąd Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Bielsku - Białej pod przewodnictwem adwokata z Żywca - Marka Walczaka z udziałem adwokata z Bielska a zarazem Rzecznika Dyscyplinarnego bielskie Izby adwokackiej  Krzysztofa Staszkiewicza, wydał postanowienie, iż adwokat Wrona zachował się etycznie i nie doszło do przewinienia dyscyplinarnego.

Więcej…
 
Kolejny skandal polskiego sądownistwa - tym razem Elbląg PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:50

Czy bezkarność sędziów po raz kolejny ujdzie im płazem. W Sądzie Okręgowym w Elblągu orzekali sędziowie nieuprawnieni. Sprawę delegacji regulują określone przepisy. Winni je znać delugujący jak i sam delegowany sędzia. Ani jeden ani drugi ich nie znał. Czy ktoś poniósł sankcje finansowe za koszty nieważnych procesów i nieuctwa sedziów? Czy takie przypadki winien chronić imunitet?  PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁY - KLIKNIJ

 
Wywiad z J. Jachnikiem w sprawie prokuratury i polskich sądów - czy coś od maja się zmienilo? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:47

Przedstawiamy Państwu wywiad z 11.05.2008 r. z Prezesem Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku - Białej.    Czy coś od tego czasu się zmieniło?  Mało ale jednak.  Nawiązaliśmy współpracę z RPO, która od listopada nabierze przyspieszenia.  Zapoznajcie się z jej pełnym audiowizualnym przebiegiem.. Kliknij I Część. a także II Część - kliknij.    Zostały powołane zespoly Stowarzyszeń z dyrektorami BIURA RPO. Powstają kolejne stowarzyszenia, które wymieniamy na naszej stronie - "Inne Stowarzyszenia". Jesteśmy z nimi w stałej łączności.

Więcej…
 
Rozmowy Stowarzyszeń w Ministerstwie Sprawiedliwości po warszawskiej pikiecie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:45

Przeczytaj komunikat z ustaleń.- kliknij.    Posłuchaj  także szczegułów z rozmów : http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=9478

 
Chcesz wiedzieć wszystko wejdź na nasze forum PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:44

Najczęściej z 200 czytanych artykułów na forum to: ( Przeczytaj i ty - kliknij link)   1. skarga na Prokuraturę Apelacyjną i Okręgowa w Katowicach   2. jak A. Potyka gł. ksiegowa firmy Jan& Berg poddawała sie karze - sądowy przekręt  3. wendeta prokuratury ślaskiej - dowody video  4. ZUS Ubezwłasnowolnil petentów - Nowy skrót ZUS: Zapłać -Ukłoń się- Spadaj  5. Czarna lista śląskich i polskich prokuratorów. 

 
Jutro Sąd Apelacyjny w Katowicach rozpozna skargę o wznowienie sprawy, wynikłej ze wspólnych fałszerstw akt sądowych śląskiej prokuratury i Banku Śląskiego. Dnia 17.10.08 przekażemy audiowizualne nagranie tej rozprawy z Sądu Apelacyjnego. PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:42

Na wstępie przekazujemy Państwu archiwalny zapis z Super - Wizjera z 2005 r. pt. Zemsta prokuratora - kliknij. W zapisie tym nagrana została wypwiedź Z. Ćwiąkalskiego o bezzasadnych działaniach prokuratury. Wypowiedź w zapisie w ostatnim czasie skasowano. Od tego czasu J. Jachnik wygrał sprawę karną i o rzekome zniesławienie. Teraz   przedstawiamy państwu najnowszy zapis video i opinie fachowców w sprawie prywaty prokuratury angarzującej się   w sprawę ochrony dłużnika. 

Więcej…
 
Czy adwokat może okrutnie poniżać świadka - jak daleko mogła sięgać podłość adwokata W. z Bielska - Białej PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:39

Perypetie Krystyny Malec z adwokatem Wroną - oglądnij nagranie wideo - kliknij - przeczytaj i oceń zachowanie adwokata. Pani K.M. została powołana na świadka w sprawie cywilnej o unieważnienie umowy sprzedaży działki pomiędzy krewnymi. Po złożeniu zeznań przed Sądem okręgowym cywilnym przez K.M. pełnomocnik rodziny A.R. C - pozwanych-  adw. Wrona, złożył pismo do Sądu okręgowego, iż p. Krystyna Malec była tajnym współpracownikiem oraz, że będąc pozwaną w sporze pomiedzy A.R. C., zapadło orzeczenie na niekorzyść Krystyny Malec.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 następna > ostatnia >>

Strona 142 z 149


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure