sobota, 16 grudnia 2017
Prokuratorzy szykują sie do protestu PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:37

Co z polskimi organami ścigania i polskim wymiarem sprawiedliwości. Prokuratorzy to niestety grupa zawodowa, która do tej pory od 1990 r. działa jak zbrojne ramię każdej parti ( obecny przykład Z./ Ziobro - choć najpierw sam upolitycznił prokuraturę). Ta zabawa pomiedzy min. Ćwiąkalskim a b. ministrem Ziobro jest kompromitująca i pokazuje poziom polskiej prokuratury.

Więcej…
 
Dane i adresy koorynatorów wyznaczonych do współpracy z RPO PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:21

Przekazujemy wszystkim stowarzyszeniom, iż adresy koorynatorów zespołów do spraw kontaktów z RPO uzyskasz - klikając

1. Zapraszamy  w dniu 23 .09.2008 r.  o godz. 11  do pikiety Sądów i Prokuratur mających siedzibę w Katowicach,  Spotykamy się o godz. 11 , Katowice ul. Andrzeja 16/18 

Więcej…
 
Prywatyzacyjny przekręt Fabryki maluchów PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:20

Fabryka samochodów małolitrażowych w Bielsku - Bialej to jedyny chyba polski zakład którego pracownicy nie dostali gwaranowanych ustawą udziałów.PRZECZYTAJ

 
Bezprawie w ETS w Strasburgu PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:18
Nie tylko w RP mamy do czynienia z bezprawiem. Dotyczy on także ETS. Przeczytaj
 
Koniec z przywracaniem do pracy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:15
Nowy projekt przewiduje wyższe odszkodowania ale i pozwoli na nie przywracanie do pracy zwolnionego pracownika. PRZECZYTAJ
 
Petycja w sprawie immunitetów PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:14

Na stronie Afer Prawa ukazała się petycja do Marszałka Sejmu B. Komorowskiego w sprawie imunitetów sędziowskich i prokuratorskich. ZOBACZ.  Do samej inicjatywy gotowi jesteśmy sie przyłączyć. Jednak nadal twierdzimy, że sędzia i prokurator postępujący wbrew treści ustaw popełnia przestępstwo na gorącym uczynku. Zatem immunitet zgodnie z prawem polskim w takim przypadku nie chroni ani sędziego ani prokuratora. To tylko widzimisię władców bezprawnie rozszerzający zakres działania immunitetu.

Więcej…
 
Prokuratura RP kolejny raz oszukuje rodzinę Olewników PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:12

W śldzedztwi prowadzonym przez prokuraturę z Gdańska, ta niewiele zrobiła.  Wł. Olewnik powiedział:  "Jestem oszukany i skrzywdzony. I wiem że już nic nie zdziałam"Przez trzy miesiące p. Olewnik nie odzywał się do nikogo, bo minister sprawiedliwości prosił go o to.  W piątek dowiedział się , że są akta operacyjne w sprawie porawnia syna Krzysztofa, ale nic nie odtajniono - pomimo że takie miał obietnice. No cóż kolejny obywatel RP choć po wielkiej tragedii postanowił zaufać prokuraturze RP. I stało się to co dzieje się zawsze.

Więcej…
 
Prokuratorska wendeta i bankowe fałszerstwa tym razem dowody na wideo PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:04

Przedstawiamy nagrane na wideo fałszowane dokumenty z akt sprawy VII Ka 1307/06 S) w Bielsku - Białej ( przemilczane w uzasadnieniu wyroku uniewinniającego), w której przez 8 lat oskarżano J. Jachnika. Zaś po prawomocnym uniewinnieniu na polecenie b. Prokurator Okręgowej w Bielsku - Białej M. Bednarek, kasację z ramienia prokuratury złożyła prok. M. Borkowska, która nigdy przez 8 lat tej sprawy nie prowadziła i umarzała wielomilionowe przestępstwa Jana Niemczyk.

Więcej…
 
Protest w Nysie i Szczecinie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 19:03
Protest dziennikarza J. Sanockiego w Nysie - PRZECZYTAJ.   oraz wywiad Juli Jarosz z protestu w Szczecinie - Posłuchaj.
 
Procesy cywilne mają szansę na nagrywanie a karne nie dlaczego? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:57

Przygotowywany projek przewiduje nagrywanie ale wyłącznie procersów cywilnych. Zas karnych nie.  Przewiduje się astronomiczne kary w sprawach cywilnych, które i tak są bardzo drogie. W karnych nie. Dlaczego?  Tego projekt nie tłumaczy. Pewno dlatego aby nie zrobić krzywdy swoim. Dla sowich procesy karne moga trawć latami. To zależy  od widzimisię prokuratury.

 
Certyfikat energetyczny- kolejny niemały podatek dla właścicieli mieszkań od 1.01.2009 r. PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:51

Pod płaszczykiem obowiązku UE oraz wiedzy o kosztach ogrzewania RP funduje kolejny ukryty podatek energetyczny - tzw. certyfikat energetyczny obowiązkowy dla każdego mieszkania o powierzchni powyżej 50 m. kw. PRZECZYTAJ.   oraz inne

 
Układy gospodarcze i wyprowadzone miliony złotych nadal mają się dobrze PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:47
Stare układy gospodarcze z lat 90 - tych,  zaplanowane upadłości, pralnie pieniędzy w RP nadal maja sie dobrze i sa bezkarne. PRZECZYTAJ
 
Kolejny żart - były funkcjonariusz SB - radcą prawnym PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:46

Czy może się cokolwiek zmienić w polskim systemie sprawiedliwości?  Nie. Prokuratorzy zastąpili tajne służby niszczące niewygodnych obywateli, sędziowie - komitety wojewódzkie, a adwokaci i radcowie często wywodzą się ze służb SB. Prosimy przecztać o kolejnej patologi - tym razem w Radomiu.

 
Bezprawie i arogancja w Nysie przczyną głodówki dziennikarzy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:44
Chcieli wyeksmitować 92 letniego staruszka, o czym pisaliśmy. Do szturmu jak zwykle przystąpiła prokuratura. PRZECZYTAJ
 
Zbyt chora aby ją ratować - kolejny polski skandal PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:43
Zobacz jak w RP traktuje się chorą osobę.
 
Ogólnopolskie spotkanie Stowarzyszeń w dniu 23.08.2008 r. w Katowicach oraz informacja o głodówce w Nysie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:37

W dniu dzisiejszym spotkało się 15 stowarzszeń z różnych miast RP w celu wypracownia sposobu i procedury współpracy z RPO ustalonej na spotkaniu w lipcu z RPO w Warszawie.   Do spotkania dołączyły dalsze dwa stowarzyszenia z Katowic i Łodzi. Ustalono koordynatorów zespołów:

1. Prawa karnego- Andrzej Klimek - Rzeszów

2. Prawa cywilnego - Andrzej Winnik - Częstochowa i Zbigniew Czajkowski - Warszawa

3. Spraw społecznych - Dariusz Wolniakowski i Maria Zofia Suliga - Łódź.

Więcej…
 
RPO dr J. Kochanowski oskarżony z art.212 k.k. przez adwokatów z afery FOZZ PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:34

Jak widać doszliśmy do kolejnych absurdów w korzystaniu z art. 212 kk od naszej uwielbianej wręcz korporacji adwokackiej. PRZECZYTAJ. To jakieś żarty. Adwokat np. pomawia na publicznej rozprawie cywilnej świadka w sprawie i to w sposób urągający godności adwokackiej, posądzając go o współpracę z SB.  Co robi rada adwokacka? Odpowiada, że można pomawiać bo adwokata chroni immunitet a w błąd wprowadził go jego klient.

Więcej…
 
Milionowe oszustwa tym razem w Krakowie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:34
Kolejne przekręty gospodarcze.  Tylko tam zamykają a w Bielsku ochraniają.
 
Bezprawie Sądu w Szczecinie i milczenie prokuratury RP -Przekaz video PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:32

Możeszesz ocenic sam.    Przekazujem nagrane przez telewizję TRWAM przyczyny protestu. Przypominamy także audycję już przez nasa emitowaną. Popatrz.  Przypominamy że 25.08.2008 r. rozpoczyna się  kolejny protest, tym razem przed Sądem Okręgowym w Łomży.

Przekaż tą wiadomość dalej. Protest rozpoczyna sie 25.08.2008 r. od godz. 10.

Więcej…
 
Wendeta czy kasacja prokuratury. Czy bielska prokuratura to włoska kamora? Przekaż link tej aktualności PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:30

Kasacja prok. M. Borkowskiej obecnej z-cy Prok. Okręgowego w Bielsku - Białej, od prawomocnego wyroku Sądu Okręgowego w Bielsku - Białej sygn. VII Ka 1307/06 opiera się jak na polską prokuraturę przystało na bezczelnej kradzieży dokumentów z akt sprawy, ich podrabianiu oraz antydatowaniu. Nie wierzycie to przeczytajcie. Przyczyną zaistnienia tej sprawy jest pijany prokurator, Z. Twardowski, który zabija w wypadku komunikacyjnym pieszego, biznesmen Jan Niemczyk - 30.000.000 oszust,  kolega Z. Twardowskiego oraz SSR J. Grabowski podejrzany o wieloletnią korupcję.

Więcej…
 
Zdrowie prezesów, premierów i prokuratorów - z blogu jak działa ustawa o uwłaszczeniu? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:29
To kretyńska ustawa, powiedział jeden z prezesów spółdzielni mieszkaniowych i ma się dobrze. PRZECZYTAJ
 
Sądy RP boją się trudnych procesów - czy tylko? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:28

Spychologia Sądu rejonowego Wydz. III karny w Bielsku - Białej  stale jest wytykana na tej stronie ( patrz sprawa spółki Jan & Berg oraz Przew. RM w Bielsku). W sprawie  Niemczyka problem jest nie tylko w sądach.  Wręcz mafijny układ protekcyjny reprezentuje ślaska prokuratura i myślę, że nie tylko. Problem jednak istnieje w całej RP. Sędziowie boją się lokalnych układów, a także  kiedy w sprawie stroną jest prawnik.

Więcej…
 
Uważaj na swoją spółdzielnię - może ogłosić upadłość PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:27
 Koniecznie przeczytaj.

 
Nowy styl pracy Prokuratora Rejonowego z Bielska - Białej - Piękosia PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:26

Piękniś z tego Prokuratora Rejonowego - pana Piękosia.  Skoro piękny i mądry,  to i wprowadza odważnie nowe oryginalne metody pracy. Musi być dobry  skoro jak sam mówi posiada  już 20 lat pracy w prokuratorach ( Rzeszowa i teraz Bielska ). A z tego aż 80 % na kierowniczych stanowiskach. Ten sukces nas wcale nie dziwi. Trzeba być giętkim jak guma prokuratorem, aby powołany za czasów Ziobro prokurator Piękoś w Bielsku, ostał się aż do teraz. Poprzednio przeżył także ( jeśli  mówi prawdę) lewicę. Musi być wyjątkowo zdolny i nowatorski. No i jest!! 

Więcej…
 
Kolejny pijany katowicki prokurator jeździ samochodem - w Zakopanem ? Wiadomo już coś więcej - zobacz PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:25

Wiadomo już coś więcej - zobacz. To jakiś horror. Pijany prokurator prawdopodobnie jak zwykle z Katowic jeździł samochodem ale tym razem nie w Ustroniu ale już w Zakopanem. Większy szpan !!!.  Ten prokurator był tak odważny, iż przed policją schował się  pod schodami. Przeczytaj i podaj nam nazwisko.

 
Posiedzenia sądów karnych są jawne, a nie tajne PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 18:23
Wbrew logice a także k.p.k. oraz Konstytucji sądy RP twierdzą, że posiedzenia sądu w sprawach karnych są niejawne. Ale to jest niezgodne z prawem. PRZECZYTAJ
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 następna > ostatnia >>

Strona 142 z 147


stat4u