niedziela, 26 marca 2017
Kukiz ‘15 zbiera podpisy pod referendum w sprawie przyjęcia uchodźców PDF Drukuj Email
czwartek, 21 stycznia 2016 18:39
Klub Poselski Kukiz ’15 oddaje głos obywatelom i rozpoczyna zbiórkę podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjęcia przez Polskę uchodźców w ramach obowiązkowego systemu relokacji w Unii Europejskiej. W tym celu posłowie Kukiz ’15 uruchamiają stronę internetową, która ma zaktywizować Polaków do działania w istotnej dla Polski kwestii. 
Szczegóły w notce prasowej w załączeniu
Podpisy w Bielsku-Białej będzie można składać do Biura Poselskiego Jerzego Jachnika, ul. Cechowa 31 
 

Zapraszamy na stronę http://dzienreferendalny.pl.

 
 

 
Urzędnicy państwowi powinni odpowiadać własnym majątkiem PDF Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2016 22:48

"Organy państwa są silne wobec słabych i słabe wobec silnych. Organy te zamiast chronić obywateli przed przestępcami, chronią przestępców przed państwem”. - napisał w swoim liście do uczestników konferencji Kornel Morawiecki.
Poseł Janusz Sanocki wezwał do stworzenia w całym kraju Biur Interwencji Społecznych, ale bez zrzeszania się.
Takie biuro będziemy tworzyć przy moim biurze poselskim Bielsko-Biała ul. Cechowa 31                 tel. 33 829 32 35 ; email; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
 
 
 
Z końcem stycznia mija termin składania części zeznań podatkowych PDF Drukuj Email
czwartek, 10 grudnia 2015 18:57

PIT 2015: Terminy składania deklaracji podatkowych i kary za ich niedotrzymanie - PRZECZYTAJ

Jeżeli uważacie Państwo, że nasza działalność prowadzona od 2006 r. jest pożyteczna, to przekażcie 1% z Waszego PIT-u za rok 2015 na Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu w Bielsku - Białej.

Wystarczy wpisać  w swoim Picie nr KRS 0000 27 33 82

Naklejka mniejsza2

Za przekazane środki dziękujemy.

Dowiedz się również kto i jak długo musi przechowywać dokumenty księgowe -  tego nie wiedzą nawet sędziowie... KLIKNIJ 

 
11.01.2016 - Wywiad Pawła Kukiza dla TV Regionalna w czasie spotkania w Bielsku-Białej. PDF Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2016 22:19

 
Zdrada Komitetu Ochrony Dobrobytu. Pani Monika Rosa co Pani może wiedzieć z pracy w biurze prezydenta Komorowskiego? PDF Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2016 02:07

Za te zabawy Polską, szefostwo PO, Nowoczesnej, PSL powinno stanąć przed Trybunałem Stanu.. Nic mniej nie wystarczy. 

 
alt
 
 
 
Otwarcie Konferencji Zespołu poselskiego na rzecz zmiany Konstytucji RP. PDF Drukuj Email
niedziela, 17 stycznia 2016 22:26

Całość I Konferencji możecie oglądnąć:

https://www.youtube.com/watch?v=nVteDrSC8iY

 
Porażające wystąpienie na Konferencji p. dr. hab. Izabeli Lewandowskiej Malec PDF Drukuj Email
niedziela, 17 stycznia 2016 22:19

Polceam wszystkim wystąpienie pani dr. hab. Izabeli Lewandowskiej Malec - jako dowód co to jest i jak potężne jest bezprawie w Polsce. Jak wielki jest to szambo. Rozpowszechniajcie ten filmik, niech ludzie zrozumieją co to są KOS- y czyli komitety obrony swoich.
Okazuje się, że nawet profesor prawa nie była w stanie w Polsce poradzić sobie w prostej wydawało by się sprawie z polską prokuraturą i polskimi sądzami. Stworzono przeciwko nie układ zamknięty próbująć doszczętnie zrujnować wykorzystując nawet w sposób stalinowski zakład psychiatryczny !!!

 
16.01.2016 r. - Wystąpienie Przwodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości na Konferencji w Sejmie RP PDF Drukuj Email
niedziela, 17 stycznia 2016 22:14

 
16.01.2016 r. - podsumowanie Jerzego Jachnika I Konferencji " Konstytucja - Sprawiedliwość - Obywatele PDF Drukuj Email
niedziela, 17 stycznia 2016 22:10

 
Pierwsza część raportu poselskiego zespołu d/s nowej Konstytucji RP PDF Drukuj Email
piątek, 15 stycznia 2016 22:03

 

                             DSC 0318

 
14.01.2016 - Jerzy Jachnik o prokuraturze w Polsat NEWS 2 PDF Drukuj Email
piątek, 15 stycznia 2016 00:50
 
Co zrobić z sądownictwem? Wywiad z Jerzym Jachnikiem PDF Drukuj Email
czwartek, 14 stycznia 2016 12:08

 

PS. Sędziowie  jak się okazuje to jednak jak chcą to myślący ludzie.  Szczególnie jeśli chodzi  o ich  własne interesy. Nie da się zmienić bez zmiany Konstytucji składu KRS. Dlaczego ? otóż w art. 187 Konstytucji określilisobie ściśle nawet jej skład:  1. Pierwszy Prezes SN, 

 2. Minister Sprawiedliwości

 3. Prezes NSA

 4. jedna osoba powołana przez Prezydenta RP

 5. 15 członków wybranych spośród  sędziów SN, sądów powszechnych, sądów administracyjnych i sądów wojskowych ( które są likwidowane).

 6. Tylko 4 członków wybiera sejm RP

I w ten sposób panuja nad swoją bezkarnością.

 
Paweł Kukiz i Jerzy Jachnik - Bielsko-Biała PDF Drukuj Email
środa, 13 stycznia 2016 01:35

Część druga

 
Jerzy Jachnik w programie TVP INFO _ " Minęła dwudziesta" PDF Drukuj Email
środa, 13 stycznia 2016 23:42

 

 
Paweł Kukiz i Jerzy Jachnik spotkali się w Bielsku-Białej z mieszkańcami w auli bielskiej Wyższej Szkoły Administracji. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 stycznia 2016 23:32

Kukiz 5Kukiz 6

Aula WSA  w Bielsku-Białej  pękała w szwach.  Około 300 osób wzięło udział w otwartym spotkaniu Pawła Kukiza   i Jerzego Jachnika z mieszkańcami  Bielsku-Białej. Przyjęli oni Pawła Kukiza bardzo serdecznie.  

Spotkanie zorganizowało   biuro poselskie ugrupowania Kukiz ’15.  Na spotkaniu poruszono aktualne wydarzenia w sejmie oraz poinformowano o uruchomieniu  biura poselskiego Jerzego Jachnika w Bielsku-Białej  przy ul. Cechowej 31 - tel. 33 829 32 35  Kolejne biuro poselskie uruchomione zostanie  w połowie  lutego  w Cieszynie.
Nagranie video ze spotkania w najbliższym czasie.

Kukiz 0Kukiz 1

Kukiz 2Kukiz 3

 
Posiedzenie Sejmowej Komisji Sprawiedliwości z dnia 5.01.2016 r. w sprawie budżetu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 stycznia 2016 00:08

 
Darmowa pomoc prawna –fikcja czy pomoc ? Przeznaczono na nia 200 mln. zł. Kto zajmuje się pomocą w Bielsku-Białej. PDF Drukuj Email
środa, 06 stycznia 2016 14:28

Od początku roku 2016 na terenie całej Polski rozpocznie funkcjonować system darmowej pomocy prawnej. Będzie to rezultat wejścia w życie ustawy przygotowanej w Ministerstwie Sprawiedliwości zakładającej stworzenie ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej.

Zgodnie z uchwaloną dnia 5 sierpnia 2015 r. ustawą, stworzony zostanie dostęp do nieodpłatnej pomocy prawnej świadczonej osobiście przez adwokata lub radcę prawnego, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach, z ich upoważnienia, aplikanta adwokackiego lub aplikanta radcowskiego, w lokalach udostępnionych przez gminy lub powiaty. Natomiast w punktach prowadzonych przez organizacje pozarządowe porad będą mogli udzielać także doradcy podatkowi – w zakresie prawa podatkowego, z wyłączeniem spraw podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz absolwenci wyższych studiów prawniczych (posiadający co najmniej trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu wymagających wiedzy prawniczej czynności bezpośrednio związanych ze świadczeniem pomocy prawnej).Łącznie utworzonych zostanie 1524 punkty na terenie całego kraju (minimum 2 w każdym powiecie).

Dla kogo? I w jakim zakresie ?

Więcej…
 
Spór o Trybunał Konstytucyjny w Polsce - Max Kolonko Mówi Jak Jest PDF Drukuj Email
niedziela, 03 stycznia 2016 22:53

Nagranie to dedykujemy sędziom RP. Niech słuchają codziennie

przed rozpoczęciem pracy

 

 Kto organizuje protesty KOD ?  Jest odpowiedź i nagrania pisze NEWSWEEK;

Schetyna: "to PO powinna mobilizować ludzi do protestów i wyprowadzać ich na ulicę. - Jeżeli zrobić następną taką rzecz, to musi być nie na pięćdziesiąt tylko na dwieście tysięcy. Nikt tego nie zrobi, jeśli my tego nie zorganizujemy. I to zrobimy. Trzeba być gotowym, że będzie 500 tys. ludzi. Przywieziemy z kraju milion, jak będzie trzeba. Trzeba być gotowym na wszystko, nawet na takie twarde warianty - zapowiadał"

http://wiadomosci.wp.

 
Waldemar Korczyński - Dla kogo nowa Konstytucja PDF Drukuj Email
niedziela, 03 stycznia 2016 23:20

Fajnie jest! Mniej i bardziej uczeni prawnicy i politycy od kilku dni dyskutują, czy lepiej jest postanowienia Trybunału Konstytucyjnego olać, czy zgodzić się by orzekał on we własnej sprawie. I na dziś nie ma dobrego sposobu na ustalenie kto ma rację. Ja od lat paru pisuję teksty o konieczności rozstrzygania takich sporów poprzez ustalenie, że prawnicy powinni posługiwać się zwykłą logiką, ale nikt chyba nie brał tego poważnie. Wątpię zresztą by głos osobnika mojego pokroju i stopnia znaczenia w polskiej rzeczywistości, do jakiegokolwiek decydenta docierał. Kilka miesięcy temu napisałem kolejny tekst o wyższości rozumowań logicznych nad autorytetami („Łatwy sposób na poprawę władzy sądowniczej”, zob.np. portal wiadomości24, niepoprawni lub aferyibezprawie). W najczarniejszych snach nie oczekiwałem wówczas, że życie dopisze mu (temu tekstowi) tak komiczną ilustrację. Mamy oto sytuację gdy jedni uważają, że prawo narusza Prezydent RP, a drudzy, że Trybunał. Jakby nie kombinował chodzi o najwyższe organy Państwa. Komentarzy jest mnóstwo. Paweł Kukiz np. dość przytomnie zauważył, że „Konstytucja jest mdła”, bo na jej podstawie sporu tego rozstrzygnąć nie można. Nie wiem o czym myślał, ale faktem jest, że bardzo mało problemów prawnych można dziś jednoznacznie rozstrzygnąć. Rzecz w tym, iż rozstrzygnięcia takie zapadają na zasadzie uznawania rangi autorytetów; jak my uznajemy, że Kowalski jest „nasz”, a Nowak jest „onych”, to wiadomo, że Kowalski jest mądry, a Nowak głupi i w związku z tym to my mamy rację. „Oni” są, oczywiście dokładnie przeciwnego zdania, co pozwala zarabiać dziennikarzom i komentatorom, a zwykłym ludziom umożliwia słuchanie z otwartą gębą ich uczonych sporów z których nic nie kumają. No i tu pojawiają się dwa pytania.

  1. Czy da się tak zrobić, by zwykły, szary obywatel dysponował sposobem sprawdzenia, kto w takim sporze ma rację?

  2. Czy gdyby obywatel taki sposób miał, to chciałby z niego skorzystać?

Więcej…
 
Program " Państwo w państwie" z udziałem Jerzego Jachnika PDF Drukuj Email
sobota, 02 stycznia 2016 20:42

Oceńce sami czy polskia sprawiedliwość  nie stoi na głowie.

Jężeli to są TRUDNE sprawy dla polskich sądów to nie dziwię się,

że sprawy w polskich sądach trwają latami !!!

 

 

 
Szczęśliwegi i zdrowego Nowego ROKU 2016. PDF Drukuj Email
sobota, 02 stycznia 2016 20:19

    Kukiz piwo

 

 
Program spotkania 16.01.2016 w Sali Kolumnowej Sejmu RP PDF Drukuj Email
sobota, 19 grudnia 2015 10:00

 

LOGO SEJM

Poselski Zespół

na rzecz Nowej Konstytucji

 

 

„Konstytucja - Wymiar Sprawiedliwości i Obywatele”

16 stycznia 2016 r. w Sali Kolumnowej Sejmu RP

ul. Wiejska 4/6/8, Warszawa

 

Program konferencji:

 

10.00 – 11.00 Rejestracja uczestników

11.00 – 11.20 Otwarcie konferencji i wygłoszenie przemówienia wstępnego – dr Kornel Morawiecki – przewodniczący Zespołu

11.20 – 12.40 Przypadki bezprawia – osoby skrzywdzone przez wymiar sprawiedliwości

Wystąpią m.in. bohaterowi filmu „Układ zamknięty”, osoby wobec których sądy bezpodstawnie stosowały wielomiesięczny areszt, przedsiębiorcy skrzywdzone wyrokami sądów cywilnych, pozbawione majątków. Przewidziana jest prezentacja 10-15 przypadków sądowego bezprawia oraz dyskusja, a także przyjęcie od innych uczestników opisu ich indywidualnych spraw.

12.40 – 13.00  Przerwa na kawę

13.00 – 14.20 „Przyczyny patologii” - Debata ekspertów – posłów, polityków, prawników.

W panelu wezmą udział posłowie, prawnicy, wystąpienie zapowiedział Przewodniczący Sejmowej Komisji  Sprawiedliwości i Praw Człowieka poseł Stanisław Piotrowicz. Zaproszony został również Minister Sprawiedliwości p. Zbigniew Ziobro.

14.20 – 14.30  Podsumowanie konferencji - Janusz Sanocki - wiceprzewodniczący Zespołu

14.30 – 14.40 Przemówienie końcowe – zamknięcie konferencji - dr Kornel Morawiecki przewodniczący Zespołu

14.45 – 15.00 – Konferencja prasowa

 
W końcu ruszyła społeczna akcja likwidacji kont i wycofywania środków z ING Bank Śląski PDF Drukuj Email
niedziela, 27 grudnia 2015 21:40

Ruszył BOJKOT BANKU. Podaj dalej. Nie stój z boku, powiedz znajomym. Razem możemy więcej. Ogłaszamy akcję społeczną: „Polacy likwidują konta bankowe i wycofują swoje oszczędności z ING Banku Śląskiego”. Jak donoszą młodzi patrioci z Nowego Sącza: zapowiedź stała się faktem. Bezpośrednia relacja.

Byłam dziś w banku ING (Nowy Sącz ul. Kosciuszki ) – mega kolejka jak to przed świętami. Chciałam zlikwidować stare walutowe konto, i patrzę przyjechał taksówką dziadek. Każdy mu chciał ustąpić miejsca żeby sobie usiadł. Podziękował, mówiąc że postoi, wiec pan z obsługi zlitował się nad nim i poprosił go specjalnie do siebie.

W tym momencie było najlepsze – dziadek mówi, że z nim nie będzie gadał – prosi dyrektora banku i oświadcza wszem i wobec ze zdrajcom ojczyzny nie da nawet złotówki zarobić a tym samym panu Konradowi i likwiduje natychmiast konto i lokatę. Musiał dziadek mieć trochę kasy, bo się zesrać chcieli tak nad nim latali – Pan opierdzielił wszystkich, pół sali się śmiało do momentu, gdy zaczął gadkę, że on rodzinę w obozach potracił i anty-polakom nigdy się nie sprzeda i jak mu całej kasy nie oddadzą natychmiast to do sądu złodziei poda.

Podeszłam do okienka i mowie, że likwiduje konto, a pracownik do mnie, że mają dziś od samego ran przej**bane od oburzonych klientów. Ale dziadek miał werwę szkoda ze nie nagrałam tylko gębę otwierałam co będzie dalej…

Serce roście narodzie kochany… Historia od Młodzi Patrioci

 
Kornel Morawiecki: Pan Rzepliński nie jest bez winy. Niech jedni i drudzy (także sędziowie ostatnio zaprzysiężeni przez prezydenta troszeczkę ustąpią PDF Drukuj Email
niedziela, 27 grudnia 2015 10:29
 
Co proponuje nam KOD, Nowoczesna, PO i lewica ? PDF Drukuj Email
niedziela, 27 grudnia 2015 10:08

 
Już w niedzielę będę uczestniczył w kolejnym odcineku programu TV POLSAT - Państwa w państwie. PDF Drukuj Email
sobota, 19 grudnia 2015 09:44

 

Sylwester Chełmiński dwa lata ciężko pracował za granicą żeby kupić auto marzeń. Radość z posiadania wymarzonych czterech kółek nie trwała długo. Dwa dni po zakupie w domu mężczyzny pojawiła się policja twierdząc, że auto jest kradzione. Rozpoczęto śledztwo, które miało ustalić czy Pan Sylwester nie jest paserem. Siedem miesięcy później sprawę umorzono stwierdzając, że nie ma mowy o przestępstwie.
Biegły, który badał auto stwierdził natomiast, że samochód Pana Sylwestra w rzeczywistości jest złożony z czterech innych pojazdów. W związku z tym Prokurator prowadzący śledztwo, mając wątpliwość komu wydać zabezpieczony pojazd, zdecydował o umieszczeniu go w w depozycie sądowym... w garażu rodziny Chełmińskich. Samochód nieużywany stoi i niszczeje tam już ponad cztery lata. Pan Sylwester, choć kupił auto legalnie, nie może z niego korzystać dopóki sąd nie zdecyduje kto jest właścicielem pojazdu.
 
 
 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 143


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure